Команда
Михайло Гончарук

Керуючий партнер, адвокат

Член комітету з аграрного, земельного та довкілевого права НААУ. Юридичний радник ВМГО “Асоціація молодих донорів України”.
Спеціалізація: податкове і корпоративне право, судове представництво.

Артем Садовой

Радник, адвокат

Сертифікований сімейний медіатор, бізнес-медіатор. Член Ліги медіаторів України

Сергій Кошельник

Радник з кримінального права та процесу, адвокат

У 2011 році склав кваліфікаційний іспит та здобув право на заняття адвокатською діяльністю.

З 2013 року по теперішній час успішно здійснює представництво і захист громадян України, іноземців та бізнесу в кримінальних провадженнях.

Сертифікований тренер для адвокатів системи БВПД у сфері кримінального права та процесу.

Член Комітету з питань безоплатної правової допомоги, що діє в складі НААУ, та молодіжного комітету НААУ – UNBA NextGen Загальний стаж роботи у сфері права – більш як 10 років.

Тарас Пікуш

Радник з міжнародного корпоративного та податкового права

В 2007 р. отримав учений ступінь кандидата економічних наук. Має досвід роботи в крупних міжнародних компаніях, поєднував практику з викладацькою діяльністю.

З 2009 р. спеціалізується на питаннях міжнародного оподаткування та корпоративного права. Консалтингова діяльність упродовж багатьох років поєднувалася з інформаційно-аналітичною роботою у виданні Intax Info, а також активною участю в фахових міжнародних конференціях.

Останнім часом основний фокус практики спрямований на консультування приватних і корпоративних клієнтів у сфері оподаткування в Україні й за кордоном, структурування та захист трансграничних активів, а також супроводження інвестування за кордон і залучення фінансування в Україну.

Заповніть форму

Наш менеджер з вами зв’яжеться якнайшвидше