Михайло Гончарук – адвокат, член Правління ААУ, керуючий партнер Юридичної фірми “Гончарук та партнери” (Honcharuk & Partners law firm) та засновник платформи фінансування судових спорів OpenLex (OpenLex), виступить із доповіддю на II Фінансовому форумі ААУ. Тема доповіді – «Інвестування в судові процеси».

Михайло Гончарук має досвід у юриспруденції понад 15 років. Компанія “Гончарук та партнери” спеціалізується на вирішенні судових спорів: податкових, земельних, банківських, корпоративних та ін.

Сьогодні в юридичних колах наших західних колег розвивається новий напрямок фінансування судових позовів – краудфандинг. Суть проста: інвестори вибирають перспективні позови та займаються їх фінансуванням, компенсацію ділять із позивачем. У США кількість американських юристів, чия практика долучила зовнішнє фінансування за період з 2013-2016 роки зросла в 4 рази!
Інвестування в судові процеси має переваги як для інвесторів, так і для позивачів. У ході виступу будуть обговорені всі ключові моменти фінансування судових справ на всіх його етапах.

До зустрічі на II Фінансовому форумі ААУ  вже 27 жовтня!