м. Київ, вул. Пушкінська, 28/9

+38 (067) 243-33-64

+38 (050) 417-79-00

Розробка та супровiд
контрактiв ЗЕД
Що таке і навіщо потрібен консалтинг ЗЕД?
Консультування зовнішньоекономічної діяльності (ЗЕД) – це процес надання комплексних консультацій при здійсненні експортно-імпортних операцій.

Що робити, якщо ви хочете налагодити зв’язки з іноземними постачальниками, але не знаєте як?
Або коли бачите нові бізнес можливості, але вас лякають складнощі з митницею, доставкою або зберіганням партій товару? Найбільш правильне рішення – це замовити консалтинг ЗЕД.

Складання зовнішньоекономічних контрактів
Експерти «Honcharuk & Partners law firm» розроблять індивідуально для Вас зовнішньоекономічний контракт “під ключ”. Також можуть взяти на себе узгодження умов Вашого контракту з Контрагентом, що заощадить час і позбавить від зайвих турбот. Щонайменше, в результаті нашої спільної роботи Ви будете підготовлені до переговорів з Контрагентом.
Ризики при неправильному укладанні контракту
Самостійне укладання контракту може призвести до виникнення проблем з Контрагентами, з переказом коштів, з митним оформленням та ін. Тому всі пункти контракту мають бути опрацьовані з експертами.
Розрахунок контрактної ціни
Формування контрактної ціни – один з найважливіших етапів, який в майбутньому впливає на результат поставки. З нами – Ви не лише гарантовано розберетеся в міжнародних умовах поставки ІНКОТЕРМС-2010, а ще й зможете оцінити фінансові витрати на транспортування, митне оформлення, страхування вантажу, тощо. Ми підкажемо Вам, як найбільш вигідно сформувати контрактну ціну та прописати все у зовнішньоекономічному контракті.Щонайменше, в результаті нашої спільної роботи Ви будете підготовлені до переговорів з Контрагентом.

Напишіть Нам

У сучасних реаліях компаніям доводиться здійснювати ЗЕД з урахуванням особливостей кожного ринку, менталітету країни, регуляторних правил, що відрізняються у різних країнах. Значною мірою на бізнес компаній, серед іншого, впливає і митне регулювання.
Ефективність митного оформлення
товарів впливає на розмір витрат
на ведення бізнесу
Швидке митне оформлення є ключовим
фактором як для виробників, так і для
торгових компаній
Порушення митних правил може
призвести до великих штрафів
або конфіскації товару
Митні органи можуть по-різному
трактувати і застосовувати митне
законодавство
Підбір коду товару по УКТ ЗЕД
основні характеристики товару (точна назва, габарити і т.п.);
назва матеріалів, з яких виготовлено товар;
назва сфери та призначення застосування товару;
опис мети ввозу/вивозу товару;
інша додаткова інформація (на вимогу).
Вартість складання ЗЕД контракту
Вартість за складання індивідуального зовнішньоекономічний контракту (договору) залежатиме від виду, обсягу, складності і часу на його розробку.

Звернувшись до нас, фахівці врахують всі ваші побажання і проконсультують вас з усіх вузьких місць майбутньої зовнішньоекономічної угоди.

м. Київ, вул. Пушкінська, 28/9

м. Київ, вул. Пушкінська, 28/9

+38 (067) 243-33-64

+38 (050) 417-79-00